Szczelne szamba betonowe - Producent

Wraz z montażem

Montaż zbiorników przeprowadzają nasi instalatorzy przy użyciu kleju mrozo i wodoodpornego. Jeżeli Klient zapewni dobry dojazd do miejsca montażu, wówczas zamontowanie pokrywy oraz kominka zajmie nam około 40 minut.

Gotowe otwory z uszczelką

Zbiorniki które posiadamy w sprzedaży posiadają gotowe przejście szczelne zawibrowane na etapie produkcji. Dzięki czemu nie mamy obawy o brak szczelności na miejscu połączenia instalacji kanalizacyjnej z naszym zbiornikiem.

Szybkozłączka do ogrodzenia

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać na naszych zbiornikach w indywidualnie wskazanym przez Klienta miejscu instalacje do szybkozłącza. Dzięki takiej instalacji mogą Państwo opróżnić zapełniony zbiornik bez konieczności wjazdu wozu asenizacyjnego na Państwa posesje.

Studnie wodomierzowe

Po częstych zapytaniach od naszych Klientów w sprawię betonowych studni wodomierzowych, postanowiliśmy wprowadzić je do oferty. Aktualnie dostępne są następujące komory: 320 x 170 x 210, 110 x 110 x 200 oraz inne pasujące z naszej oferty zbiorników betonowych. Nasze komory wodomierzowe mogą być wyposarzone w schodki złazowe oraz gotowe przejścia szczelne według rysunku Klienta.