Szczelne szamba betonowe - Producent

Wraz z montażem

Montaż zbiorników przeprowadzają nasi instalatorzy przy użyciu kleju mrozo i wodoodpornego. Jeżeli Klient zapewni dobry dojazd do miejsca montażu, wówczas zamontowanie pokrywy oraz kominka zajmie nam około 40 minut.

Gotowe otwory z uszczelką

Zbiorniki które posiadamy w sprzedaży posiadają gotowe przejście szczelne zawibrowane na etapie produkcji. Dzięki czemu nie mamy obawy o brak szczelności na miejscu połączenia instalacji kanalizacyjnej z naszym zbiornikiem.

Szybkozłączka do ogrodzenia

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać na naszych zbiornikach w indywidualnie wskazanym przez Klienta miejscu instalacje do szybkozłącza. Dzięki takiej instalacji mogą Państwo opróżnić zapełniony zbiornik bez konieczności wjazdu wozu asenizacyjnego na Państwa posesje.

Szamba betonowe jednokomorowe i dwukomorowe

Produkujemy zbiorniki jednokomorowe o pojemnościach od 1 do 13m3, a także zbiorniki dwukomorowe o pojemnościach od 6m3 do 13m3

Szamba trzykomorowe

Posiadamy również w ofercie szamba trzykomorowe, które posiadają już 3 otwory rewizyjne na płycie, z tego powodu zbiorniki trzykomorowe sprzedajemy tylko z pokrywą wzmocnioną "najazdową" ze względu że 3 otwory mogą znacznie osłabić płytę. Zbiorniki 3 komorowe obecnie tylko o pojemności 12m3.